1. Главная
  2. Новости
  3. ПРЕСС-РЕЛИЗ

ПРЕСС-РЕЛИЗ

PENOBOARD анансує початок будівництва нового заводу у м.Тернопіль

ТM PENOBOARD, виробник екструдованого пінополістиролу, анонсувала будівництво нового заводу компанії у м. Тернопіль, що стане ще одним новітнім високотехнологічним підприємством у нашій країні. Логістичні переваги та наявність кваліфікованих кадрів у місті, зробили можливим появу нового виробництва, що займе 20 000 кв. м. Компанія наразі є одним із лідерів на ринку будівельних матеріалів України в сегменті теплоізоляційних матеріалів. Наявне виробництво в м. Херсон має потужність 300 000 куб. м. продукції на рік. Окрім українського ринку, компанія активно експортує власні продукти за кордон – до Польщі, Румунії, Угорщини, тощо. Зростання попиту на екструдований пінополістирол в українських та європейських споживачів зумовило проводити активні дії, щодо розширення виробництва.
ТM PENOBOARD, як український національний виробник, прийняв рішення розширити виробництво саме в Україні. На даний момент вже досягнуті домовленості щодо будівництва нового заводу, яке орієнтовно розпочнеться вже у вересні. Для будівництва в Тернополі будуть використані найкращі та екологічно чисті будівельні матеріали. Крім того, для заводу буде закуплене новітнє європейське обладнання, що дозволить і надалі тримати марку якості українських будівельних матеріалів найкращої якості. Це нові автоматизовані лінії, що вимагають лише незначного втручання персоналу. Потужність двох заводів з виробництва екструдованого пінополістиролу ТM PENOBOARD у Херсоні та Тернополі складатиме 500 000 куб. м. на рік. Це дозволить повністю задовольнити зростаючий попит на ринку України та ще більше утвердити продукцію на європейських ринках.

Відкриття нового заводу є значною інвестицією в економіку України, що наразі активно відновлюється та переформатовується. Виробництво будівельних матеріалів може і має стати одним із локомотивів економічного зростання. Екструдований пінополістирол, як один із найбільш популярних матеріалів для утпелення, враховуючи зростаючі вимоги до енергоефективності будівель у світі, Європі та Україні, зокрема, може стати ще однією продукційною візитівкою нашої країни за кордоном.
Нове виробництво ТM PENOBOARD, окрім використання новітнього європейського обладнання, також проектується з найбільш жорсткими екологічними вимогами. Такий крок є принциповою позицією компанії, що піклується про власних працівників, їх здоров’я та навколишнє середовище. Висока екологічність виробництва дозволить ствердити нові стандарти для українських підприємств, повернувши їх у широкий вжиток для бізнесу. Завод зможе працевлаштувати близько ста працівників з наданням всіх необхідних бонусів для персоналу одного з кращих виробництв країни.
Генеральний директор ТM PENOBOARD Дилавер Юксель, коментуючи рішення компанії про розширення виробництва, підкреслив, що компанія рада розширити виробництво та відкрити нові високооплачувані робочі місця в наш непростий час. «Це інвестиція не лише у виробництво. Це інвестиція в українську економіку та у майбутнє. Україна може заощадити до 5 мільярдів доларів в рік за рахунок ізоляції, що призведе до зниження витрат на енергоресурси. Нове обладнання дозволить нам конкурувати перш за все з європейськими виробниками. У найближчому майбутньому ми плануємо також інвестувати у виробництво скловолокна та мінеральної вати заявив пан Юксель.

Съезд диллеров ТМ PENOBOARD
Кубок Мирa по кикбоксингу WAKO-2019
Меню
Язык »